AktualityMuži

Mountfield vyhrál na Tatře

I ve třetím pohárovém kole ragbisté Mountfieldu zvítězili, na Tatře vytvořili základ pro výhru třemi pětkami během úvodních 24 minut. Prosadili se Frinta, Dupuy a Kuchař, dva kopy po položení proměnil Tristan Horak, který v závěru zápasu přidal ještě další body za úspěšně provedený trestný kop a položení.

RC Tatra Smíchov vs. RC Mountfield Říčany 11 : 27 (6 : 19)

Sestava RC Tatra Smíchov – 1 Haderer, 2 Kajta, 3 Krakovský, 4 Havel, 5 Kerner, 6 Vrána, 7 Budík, 8 Surga D., 9 Flegl, 10 Šimák (c), 11 Kroupa A., 12 Komárek, 13 Bartoň, 14 Zábranský, 15 Surga J. Náhradníci Průša, Skala, Matouš, Jones, Vanický, Kroupa Š., Přibyl, Černý. Trenéři Žíla, Honner.

Sestava RC Mountfield Říčany – 1 Adámek, 2 McLaughlin, 3 Juzl, 4 Chytil, 5 Homer (c), 6 Šmolcnop, 7 Máslo, 8 Havel, 9 Sehnal M., 10 Dupuy, 11 Kuchař, 12 Horak, 13 Růžička V., 14 Sehnal O., 15 Frinta. Náhradníci Novák Martin, Houdek, Horn, Šedivý Jos., Strnad, Kvaššay, Pavlík, Novák Matěj. Trenéři Chinchaladze, Landsinger.

Body: Tatra – Komárek 6, Surga D. 5. Říčany – Horak 12, Frinta 5, Dupuy 5, Kuchař 5.

ŽK: Tatra – Bartoň, Zábranský. Říčany – Horak.

Vývoj skóre: 1.poločas: 3:0, 3:5, 3:7, 3:12, 3:17, 3:19, 6:19. 2.poločas: 11:19, 11:22, 11:27.

Pětky: 1:4

Rozhodčí: Zachariev, Oczadlý, Cabrera

Diváci: 150

Pohár ragby XV mužů 2024, 3. kolo, sobota 31.08.2024 od 11:00 v Praze na Smíchově.

První kolo pohárové skupiny E odehrál náš tým U23, který v Říčanech málo vídaným rozdílem smetl Slavii B, když v zápase položil 19 pětek.

RC Mountfield Říčany U23 vs. RC Slavia Praha B 127 : 3 (59 : 3)